ISPIS STRANICE
Popis biračkih odbora
II. IZBORNA JEDINICA
B.M. NAZIV B.M. PREDSJEDNIK / ČLANOVI STRANKA
PREDLAGATELJ
ZAMJENIK PREDSJEDIKA / ZAMJENICI ČLANOVA STRANKA
PREDLAGATELJ
LEGENDA
1 BRANOVEC-JALŠEVEC,
VATROGASNI DOM, BRANOVEČKA CESTA 94
BOŽO NAGLIĆ    MILENA PERIĆ BUDIMIR    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
KATARINA SVIBOVEC  HDZ  GORAN LOBOR  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
KRISTIJAN KULIŠ  HDZ  ŽELJKO VUGLEK  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
SMILJA MANDIĆ  SDP  ELIZABETA CAPJAK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DARKO MANDIĆ  SDP  ANTO STANIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
2 ČUČERJE,
OŠ ČUČERJE, ČUČERSKA CESTA 382
ANA ZAGAJSKI    MELITA SRUK    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
KATARINA ČENDAK  HDZ  VALENTINO VEČERIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
VLADIMIR LIVAZOVIĆ  HDZ  STJEPAN PINTUR  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
MARIJA MATICA  SDP  ZVJEZDANA ŽUGLIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
BRANKO BOLČEVIĆ  SDP  MAJA HEĆIMOVIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
3 ČUČERJE,
KUĆA STJEPANA SRUKA, SRUKI 6
SNJEŽANA ZAGAJSKI    ZLATA STAREŠINA    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
ZDRAVKO SRUK  HDZ  SLAVKO SRUK  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
STJEPAN ŠUŠKOVIĆ  HDZ  BOŽIDAR SRUK  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
NEVENKA SRUK  SDP  STJEPAN MUDIFAJ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
STJEPAN SRUK  SDP  ANTE KOLOBARA  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
4 ČUČERJE,
KUĆA BRCKA SRUKA, MARIJE SNIJEŽNE 30
BERNARDA KOPRIVNJAK    ROMANA GREGUREC    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
VIŠNJA KRŠIĆ  HDZ  ZORAN KRŠIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
DARKO ŽUGLIĆ  HDZ  TAJANA VALJAK  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
MARIO ŠTIMAC  SDP  KREŠIMIR KANIŽAJ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DANIJELA VUGRINEC  SDP  BRUNO BAVRKA    4. ČLAN / ZAMJENIK  
5 ČUČERJE,
KUĆA DRAGUTINA NOVOSELA, TRSTENIK 117
GABRIJELA NOVOSEL    ANA ŽUGLIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
ŽELJKO NOVOSEL  HDZ  SONJA FABIJANIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
FRANJO FABIJANIĆ  HDZ  MIROSLAV HORVAT  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
SINIŠA PANJEVIĆ  SDP  MILAN KUTIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
ĐURO PANJEVIĆ  SDP  RENATA VUKOJEVIĆ  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
6 ČUČERJE,
KUĆA ŠUŠKOVIĆ-JAKOPAC STJEPANA, MEDVEDSKI BREG 27
JADRANKA PAVKOVIĆ-GAZICA    STANA POLJANEC    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
KATARINA ŠUŠKOVIĆ  HDZ  KREŠIMIR ŠTURLIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
STJEPAN ŠUŠKOVIĆ-JAKOPAC  HDZ  PETRA ŠUŠKOVIĆ-MIHIČEK  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
MARIJA JERKOVIĆ  SDP  MIRJANA HUKMAN  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
VLADO GRAONIĆ  SDP  DRAŽEN BOGNER  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
7 DANKOVEC,
OŠ ČUČERJE-PODRUČNA ŠKOLA DANKOVEC, SLANOVEČKA CESTA 19
KRISTINA HUKMAN    ANĐELA SVOREN    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
BOŽO ŠAFRAN  HDZ  VLADO SVIBOVEC  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
NADA SRUK  HDZ  BOŽIDAR FOLNEGOVIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
JULIJA KISELA  SDP  MATE RUDEŽ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
TONI KISELA  SDP  JOSIP BRCKO    4. ČLAN / ZAMJENIK  
8 DANKOVEC,
OŠ ČUČERJE-PODRUČNA ŠKOLA DANKOVEC, SLANOVEČKA CESTA 19
NEVENKA ČUK-KOSTREC    BRANKO STAREŠINA    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
ANA BUDAK  HDZ  VESNA BUDAK  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
TOMO KNEŽEVIĆ  HDZ  MARIJAN LOBOR  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
MARIJA IGRC  SDP  MAJA DEREŽIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DARIO ŠUŠKOVIĆ  SDP  JOSIPA HUHA  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
9 DUBEC,
OŠ ANTUNA MIHANOVIĆA, DUBEČKA 5
MARIA ROSIĆ    TOMISLAV KEREČENI    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
DRINKA BUKOVČAN  HDZ  ŽELJKO ŠOKEC  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
KATARINA DOMINKOVIĆ  HDZ  ZVONIMIR TUKAČ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
LIDIJA SAJKO  SDP  MARIJA BUČAN  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DRAGICA KRSNIK  SDP  NATAŠA MALNAR  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
10 DUBEC,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, RUDOLFA IVANKOVIĆA 34
KARMEN GAVRIĆ    IVANA MARUŠIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
JASMINA MEDNOLUČANIN  HDZ  BEATRICA ŠURBEK  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MATIJA GOGIĆ  HDZ  VIŠNJA JURKI  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
ZRINKA VRANJEŠ  SDP  BISERKA KAPUSTA  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
MATEJ MARTINČIĆ  SDP  ANĐELKO PUNEK  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
11 DUBRAVA - SREDIŠTE,
OŠ DR.ANTE STARČEVIĆA, SV. LEOPOLDA MANDIĆA 55
ZLATKO HUHA    ŠTEFICA PLUŠČEC    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
ZDRAVKO VOREL  HDZ  KRISTIJAN MILETIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MARIJA CIRIMOTIĆ BEŠIĆ  HDZ  ANA DOREŠIĆ GOLOMEJIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
BOŽICA VOVK  SDP  DESA KUTIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DRAGICA JURATOVAC  SDP  ALEN KRAJAČIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
12 DUBRAVA - SREDIŠTE,
OŠ DR.ANTE STARČEVIĆA, SV. LEOPOLDA MANDIĆA 55
SMILJA BOSANČIĆ    LJILJANA BOCEK    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MARIJA KATIĆ  HDZ  DOMAGOJ OREČ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
DINKO MATEC  HDZ  MLADEN DEDUŠ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
ANA IŠTAKOVIĆ  SDP  SLAVOJKA TOPIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
IVONA DOŠEN  SDP  IRENA ŠIMIĆ  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
13 DUBRAVA - SREDIŠTE,
OŠ DR.ANTE STARČEVIĆA, SV. LEOPOLDA MANDIĆA 55
KSENIJA OBRADOVIĆ    VALENTINA HUKMAN    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
IVAN OREČ  HDZ  LUKA SERTIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MISLAV MATIJEVIĆ  HDZ  MAJA ĆETKOVIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
MARIO VADA  SDP  MIHOVIL ROSO  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
VLASTA TOMORAD-RUDEC  SDP  IVICA VUGRINEC    4. ČLAN / ZAMJENIK  
14 DUBRAVA - SREDIŠTE,
OŠ DR.ANTE STARČEVIĆA, SV. LEOPOLDA MANDIĆA 55
BRANKA KUPANOVAC    LJILJANA TRALIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
KATARINA KATIĆ  HDZ  IVAN VALENTIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MARKO PALAC  HDZ  KREŠIMIR TUKAČ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
DANIJELA VADA  SDP  DANIJELA BENJAK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
ŽELJKA VRBANAC  SDP  SNJEŽANA ŽIVČIĆ  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
15 DUBRAVA - SREDIŠTE,
OŠ DR.ANTE STARČEVIĆA, SV. LEOPOLDA MANDIĆA 55
BISERKA ŠOPREK    STJEPAN HORVATIČEK    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
ANA KRIŽANAC  HDZ  SPOMENKA HOLUBEK  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
VLADIMIR VEČERIĆ  HDZ  MATEJ DOREŠIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
NEVENKA VRBANAC  SDP  JULIJA CAPJAK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
IVICA HOLJEVAC  SDP  NEVENKA KUČERA  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
16 GORNJA DUBRAVA,
DJEČJI VRTIĆ RADOST, LJUBIJSKA 79A
VIŠNJA TIŠLJARIĆ    MARIJAN JANČIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
DAVOR MEĐUMURAC  HDZ  MARKO BLAŽEVIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
HRVOJE VITIĆ  HDZ  PAVICA DAVIDOVIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
SANDI BULIĆ  SDP  MARIJANA SEKULIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
IVAN DADIĆ  SDP  ANTE KLISOVIĆ    4. ČLAN / ZAMJENIK  
17 GORNJA DUBRAVA,
OŠ ŽUTI BRIJEG, VRTNJAKOVEČKA 2
LJILJANA NOVOSEL    JELENA KNEŽEVIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
ANDREJ KASIĆ  HDZ  MIRJANA HANŽEK  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
VERA TEPEŠ  HDZ  DOMINIK GOLOMEJIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
DARKO ČORKO  SDP  JOSIPA RODIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
MLADEN ŠEPL  SDP  GORAN OPAČIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
18 GORNJA DUBRAVA,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, DRAVSKA 4
MARINA VRBANAC    ELZA-MERIL GUCIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
ĐURĐICA MEĐUMURAC  HDZ  LEONARD PERIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
LJUBOMIR PERIĆ  HDZ  LIDIJA PLUKAVEC KRSNIK  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
IVONA PIEROBON  SDP  VLADO BLAZINIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DANIJEL DŽOMBIĆ  SDP  ANKA PERČULIJA  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
19 GORNJA DUBRAVA,
DJEČJI VRTIĆ RADOST, LJUBIJSKA 79A
MARTINA TOPOLKO    SANJA BUŠLJETA    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
DAMIR HREN  HDZ  JOSIP TUDIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
NEVENKA TUDIĆ  HDZ  IVAN ZUBAK  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
LJILJANA HOLJEVAC  SDP  ALEN TOMIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
MIRELA HAM PIŽETA  SDP  ALOJZIJA MRAMOR  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
20 GRANEŠINA,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, SUNEKOVA 135
TOMISLAV HORVAČIĆ    VEDRAN PRICA    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
DAVOR KLJUČARIĆ  HDZ  MARKO MURAT  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
STJEPAN VINCEK  HDZ  HRVOJE HORVAT  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
MIROSLAV CRNIĆ  SDP  DANIJEL KUCLJAK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
JASNA STEKOVIĆ  SDP  VINKO SEVER-KOREN    4. ČLAN / ZAMJENIK  
21 GRANEŠINSKI NOVAKI,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, NOVAČKA 200
ZRINKA VOUK    FRANJO IVANAGIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
FLORIJAN JAKŠIĆ  HDZ  DAMIR BENC  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
ZVONIMIR RIDL  HDZ  STJEPAN BARŠIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
DOMAGOJ PRICA  SDP  ŠTEFANIJA PAVLIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DRAGICA FABIJANIĆ  SDP  ĐURĐA VESELJAK  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
22 KLAKA,
OŠ MATE LOVRAKA, ALEJA BLAŽA JURIŠIĆA 13
MARIJA VLAŠIĆ    ZDRAVKO PERETIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MARKO IVANDIĆ  HDZ  AMRA BEŠIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MARTIN IVANDIĆ  HDZ  JOSIP MATIJAŠIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
KRUNO LAŽETA  SDP  IVO TOPIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
MARTIN HORŽIĆ  SDP  SANDRA ŠUKUNDA  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
23 KLAKA,
OŠ MATE LOVRAKA, ALEJA BLAŽA JURIŠIĆA 13
ANKA BABIĆ    SREBRENKA ZORKO    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
LADA BOBINAC  HDZ  DUNJA AGANOVIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MILKA ČAČIĆ  HDZ  MIRKO DIVJAKINJA  SDSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
ANKA GRAONIĆ  SDP  KATICA TOPIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
MAJA GLODIĆ  SDP  DAMIR KOVAČ    4. ČLAN / ZAMJENIK  
24 KLAKA,
OŠ MATE LOVRAKA, ALEJA BLAŽA JURIŠIĆA 13
SARA KATANEC    ANA ZORICA    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MARIJA FALAMIĆ  HDZ  MIRKO BOŠNJAK  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
NIKOLINA ZIMAJ  HDZ  ZDENKA MATIJAŠIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
ZLATKO VUĐAN  SDP  OLGICA NOVAK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
VIŠNJA BARIČEVIĆ  SDP  LJUBICA KROK    4. ČLAN / ZAMJENIK  
25 KLAKA,
OŠ MATE LOVRAKA, ALEJA BLAŽA JURIŠIĆA 13
MIROSLAV ŠTEFANEK    MATHEA MILOŠEVIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
IVANKA GLASNOVIĆ  HDZ  MAJA BOJČIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
HRVOJE BAIĆ  HDZ  ANA MIHELJA  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
MANDICA NEUBERG  SDP  MIRJANA JOVIČIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
STOJAN MILNOVIĆ  SDP  ANTONIA KOLOBARA  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
26 KLAKA,
DJEČJI VRTIĆ PČELICA, JOSIPA HAMMA 2
MAJA PRPIĆ    TIHANA ATLIJA    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
GORDAN KANIŽAJ  HDZ  DEAN GLASNOVIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
GORDANA ČAČIĆ  HDZ  DIANA TOMIČIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
LUKA PINTARIĆ  SDP  HUBERT BAŠIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
JANKO KREBER  SDP  SANJA STANIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
27 KLAKA,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, ZDENKA ŠKREBA 3
KORALJKA BOBINAC    LJILJANA JANČIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
JELENA MARJANOVIĆ  HDZ  MARIJANA MARJANOVIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
VIŠNJA ČENDAK  HDZ  IVAN MIHELJA  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
MARINA ROMEK PRELČEC  SDP  DEAN ŠORMAN  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
MATIJA BARIČEVIĆ  SDP  VLADIMIR KORŠA  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
28 MIROŠEVEC,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, MIROŠEVEČKA CESTA 131
VERICA MEŠIĆ    MARIJANA RAJIČ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
NINO KOŽUL  HDZ  MARKO KONJEVOD  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
OTTOKAR HOLUBEK  HDZ  KSENIJA MRŠIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
DOMAGOJ ŠANTEK  SDP  LUKA ERCEG  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DRAGO BLAŽUN  SDP  LJUBO ŠUKUNDA  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
29 NOVOSELEC,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, NOVOSELEČKI PUT 181
IVAN STOJIĆ    NIKOLA RUSTAN    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
KATARINA KOŽUL  HDZ  DUBRAVKO NEKRET-KATIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
VLADIMIR LUŠO  HDZ  JOSIPA TURČIĆ-ČUKORIT  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
IVAN BAKRAN  SDP  MOMČILO VLAJIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
MARIO TURČIĆ-ČUKORIT  SDP  IRENA VRANEK  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
30 OPOROVEC,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, OPOROVEČKI VINOGRADI 20
IVA MIHALJEVIĆ    SLAVKO BAKOVIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
IVANA ŠANDRK  HDZ  IRENA HOLUBEK  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
JELENA SLAVIĆ MILJENOVIĆ  HDZ  GRETA LOBORINEC  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
STJEPAN SOKAČ  SDP  DUŠKO JOVANOVIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
JOSIP SOKAĆ  SDP  BRIGITA STANIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
31 OPOROVEC,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, OPOROVEČKI VINOGRADI 20
ANKA BEDNJIČKI    KATARINA RADOŠ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MARTINA ŠANDRK  HDZ  KRISTINA UDOVIČIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
JOSIP ŠAPINA  HDZ  IVAN RAKITIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
MARIJAN JARDAS  SDP  STJEPAN ZRINŠČAK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
ROBERT JARDAS  SDP  DAMIR LEKIĆ  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
32 POLJANICE,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, DUBRAVA 203
NIKOLINA OBRADOVIĆ    KREŠIMIR DEBELJAK    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MIRZET MEDIĆ  HDZ  BRANKO IVANČIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
RUŽICA MATIĆ  HDZ  ANDREJ ĆETKOVIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
ZDRAVKO PETRUŠIĆ  SDP  DARIJA KONČIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
IVAN BEDOVEC  SDP  IVICA KOŠTRO    4. ČLAN / ZAMJENIK  
33 POLJANICE,
DJEČJI VRTIĆ SUNCE, TREĆE POLJANICE 2
LJILJANA DRŽAIĆ    GORDANA ČELEBIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
TINA BURAZIN  HDZ  MATE BURAZIN  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
TOMISLAV JEREN  HDZ  MARINA BLAŽANIN  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
NIKOLINA IVANČIĆ  SDP  IVANKA JELEČ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
GORDANA MIKULIN  SDP  VLASTA RUDMAN  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
34 POLJANICE,
DJEČJI VRTIĆ SUNCE, TREĆE POLJANICE 2
KREŠIMIR BOŠNJAK    GROZDANA ČENGIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
LJUBICA ŽMEGAČ  HDZ  MARICA TOMIČIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
IVAN PRGIN  HDZ  DOLORES ABRAMOVIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
ANDREJA ZEMLJIĆ  SDP  DRAŽEN BUDEK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
TOMISLAV MIKULIN  SDP  ZDENKA LADIŠIĆ  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
35 STUDENTSKI GRAD,
OŠ VJENCESLAVA NOVAKA, VILE VELEBITA 15A
KREŠIMIR HERGIĆ    KATARINA BANDUR    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
VLADIMIR ČENDAK  HDZ  PAŠKO DUČKIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MARKO IGNJATIĆ  SDSS  MARTINA KNEZOVIĆ  HDZ  2. ČLAN / ZAMJENIK  
JOSIP GLASNOVIĆ  SDP  VIŠNJA DUGIĆ-MIKETEK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
MATEA MADUNIĆ  SDP  SLAVKO STANIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
36 STUDENTSKI GRAD,
OŠ VJENCESLAVA NOVAKA, VILE VELEBITA 15A
IVAN KUTLEŠA    HRVOJE BIRUŠ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
JOSIP MALOČA  HDZ  DRAGO ĐENO  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
BORIS HENDIJA  HDZ  NEVENKA ZUBOVIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
KATA JAKOPOVIĆ  SDP  RENATA ŠTIVIČIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
TAMARA SRBIĆ  SDP  STJEPAN TURČIĆ  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
37 STUDENTSKI GRAD,
OŠ VJENCESLAVA NOVAKA, VILE VELEBITA 15A
MARINA ŠUNIĆ    LJILJANA BAČIĆ JOZIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MARTINA ŠIMUNOVIĆ  HDZ  MATO ŠIMUNOVIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
ANTE LIVIĆ  HDZ  BRANIMIR GRACIN  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
ĐURĐICA JELIČIĆ  SDP  KREŠIMIR ŠPORČIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
GORDANA PETER  SDP  VEDRAN TENŠEK  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
38 STUDENTSKI GRAD,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, VILE VELEBITA 10/3
MARINA ŠEGO    ALOJZ HAJNIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
VIŠNJA PODMENIK  HDZ  SLOBODAN MORIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
VELIMIR KRZNARIĆ  HDZ  DAMIR VRANIČIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
GORAN JELIČIĆ  SDP  MAJA SEKULIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
JOSIP KRZNARIĆ  SDP  NIKOLA BRZOVIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
39 STUDENTSKI GRAD,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, VILE VELEBITA 10/3
MATEJA MARIĆ    ĐURĐICA KOVAČ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MAJA BRIŠEVAC  HDZ  TOMISLAVA BRIŠEVAC  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MARIJAN PANDŽA  HDZ  GORDANA VRANIČIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
IVAN ŠIPRAK  SDP  MIRJANA SIKULIN  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
KARMEN ŠIPRAK  SDP  IVANA CRNKOVIĆ    4. ČLAN / ZAMJENIK  
40 STUDENTSKI GRAD,
PREHRAMBENO-TEHNOLOŠKA ŠKOLA, GJURE PREJCA 2
TEA TURKALJ    DANIJELA VIDOVIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MARKO VUKUŠIĆ  HDZ  DUBRAVKO PRAJDIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
JADRANKA VEČERIĆ  HDZ  TOMO KUZMIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
IVANČICA ANTONIĆ  SDP  ZLATKO CAPJAK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
ŠIMICA SRBIĆ  SDP  DUBRAVKA ŠTABARKOVIĆ    4. ČLAN / ZAMJENIK  
41 TRNOVČICA,
OŠ A.B. ŠIMIĆA, KROTOVICA 15
SUZANA HANČIĆ    IVA LUKAČ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
NEDILJKO TANDARA  HDZ  IVANA ŠIROKI  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
RENATA TATARA  HDZ  JOSIP BAČEKOVIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
KATARINA SRPAK  SDP  ŽELJKO HUSNJAK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
NEVENKA PANIĆ  SDP  LUKA ĆURKOVIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
42 TRNOVČICA,
OŠ A.B. ŠIMIĆA, KROTOVICA 15
IVANKA PRIMORAC    LIDIJA GOLUB    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
OZANA ŠARIĆ  HDZ  GORDANA ŠTRBAŠIĆ-ŠARIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MATEJA PRIMORAC  HDZ  LJUBICA BAČEKOVIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
JOSIP SESVEČAN  SDP  MARA STOJAKOVIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
MIRKO GLUHAK  SDP  MIA MEGLIĆ    4. ČLAN / ZAMJENIK  
43 TRNOVČICA,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, TRNOVČICA 2A
HRVOJE KUTLEŠA    DANIEL DOLČIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
BISERKA BENC  HDZ  STJEPAN BENČEK  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
NADA HANŽEK  HDZ  IVANČICA KOVAČEVIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
MONIKA JEDNOBRKOVIĆ  SDP  MIRJANA RADAČIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
ŽELJKO STANEC  SDP  RUŽICA JELUŠIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
44 ZELENI BRIJEG,
TENISKI KLUB MIROŠEVEČINA, MIROŠEVEČKI BRIJEG 45
VALENTINA IVANKOVIĆ    JOSIPA ROSO    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
LUKA-ANTE ŠARIĆ  HDZ  MARIN KONJEVOD  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
KARLO LUŠO  HDZ  TOMISLAV ZUBAK  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
HRVOJE JERBIĆ  SDP  ZORA KEREC  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
MARKO KOBEŠĆAK  SDP  TIBOR KATALINIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
45 ČULINEC,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, ULICA BADEMA 2A
SLAVKO BJELOTOMIĆ    RUŽICA RAJIČ ŽUPAN    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
ĐURO KUKIĆ  HDZ  GORAN NOVAK  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
JADRANKA PETROVIĆ  HDZ  DARIO CESAR  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
AUGUSTIN BOŽIĆ  SDP  IVICA BARIŠIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
NEVENKA RADULOVIĆ  SDP  ZLATKO GREGUREK    4. ČLAN / ZAMJENIK  
46 DONJA DUBRAVA,
OŠ MARIJE JURIĆ ZAGORKE, ŠTEFANOVEČKA CESTA 67
MLADEN BENČEK    TIGRAN ILIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
DRAŽENKA ANIČIĆ  HDZ  JOSIP PETROVIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
ŽELJKO ANIČIĆ  HDZ  ANTONIJA RUCIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
DUŠAN PAVLOVIĆ  SDP  ENVER OSMANI  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DRAŽEN PAVLIČIĆ  SDP  BRANKICA VUKOJEVIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
47 DONJA DUBRAVA,
OŠ MARIJE JURIĆ ZAGORKE, ŠTEFANOVEČKA CESTA 67
KATA PRANJIĆ MALJURIĆ    MARIJANA MATIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
FILIP FRTALIĆ  HDZ  JURAJ BOROŠA  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
ANTE STOJIĆ  HDZ  SUZANA ŠTRUK  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
DRENKA KUTIĆ  SDP  VIŠNJA HALABUKA  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
HRVOJE GELO  SDP  MARIJA DONČEVIĆ  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
48 IVAN MAŽURANIĆ,
OŠ IVANA MAŽURANIĆA, JAVORINSKA 1
IVAN BAKOVIĆ    MATIJA VUGIĆ-SAKAL    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
ANA-MARIJA ČAČIJA  HDZ  MIRJANA IVKOVIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
BOŽICA POLENAC  HDZ  EVA LOJZER  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
ANTE MARINKO ČIPIN  SDP  MARTINA GALJAR  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
NEDA ĐURIŠEC  SDP  ANAMARIJA OPAČIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
49 IVAN MAŽURANIĆ,
OŠ IVANA MAŽURANIĆA, JAVORINSKA 1
MAJA HRNJAK    SVEN MASIER    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
PETRA PAVLEK  HDZ  NIKO VIDIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
ZORAN POLENAC  HDZ  MIRNA ŠEB  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
VESNA DŽAMBO  SDP  MARIJAN GALJAR  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
EDVINA MITIĆ  SDP  DAVORKA VUKADIN SAMARDŽIĆ  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
50 IVAN MAŽURANIĆ,
DOM ZDRAVLJA ZAGREB-ISTOK AMBULANTA, SLAVONSKA 35
LUCIJA KUNDID    JELENA KUKIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MARKO ŽIVKOVIĆ  HDZ  ANA GOLEM  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
ANĐELA KEKELJ  HDZ  ĐURĐA VENE  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
EMIR DŽANIĆ  SDP  DUBRAVKA MAČEK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
VEDRANA DŽANIĆ  SDP  TEREZIJA IGREC  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
51 NOVI RETKOVEC,
OŠ RETKOVEC, ALEJA JAVORA 2
MIRJANA IGRC    DRAGUTIN BUDAK    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
IGOR BOŽIĆ  HDZ  ANTE BAKMAZ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
DARIO LEŽAIĆ  SDSS  ŽELJKO PODOBNIK  HDZ  2. ČLAN / ZAMJENIK  
MATEA FRAJSBERGER  SDP  SANJA KLAIĆ BILIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DAMIR VAHTARIĆ  SDP  ROBERT BALIĆ    4. ČLAN / ZAMJENIK  
52 NOVI RETKOVEC,
OŠ RETKOVEC, ALEJA JAVORA 2
SILVIJA SERTIĆ    TOMISLAV NOVOSEL    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
JOSIPA LUTTER  HDZ  ANTONIJA BOSANKIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
NIKOLINA JANDIK  HDZ  TOMISLAV BUGARIN  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
DUBRAVKA HORVATEK  SDP  ALENKA NIMAC  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
VESNA JAGATIĆ  SDP  ANA ILIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
53 NOVI RETKOVEC,
OŠ RETKOVEC, ALEJA JAVORA 2
ZDRAVKA CRNOLATAC BLAŽEVIĆ    BOŽO VUGER    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
IVAN KARADAKIĆ  HDZ  PETRA ORLOVIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
ANĐELKO ZADRO  HDZ  IGOR CESAR  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
MILAN PARAVINA  SDP  NIHADA OMERDIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
BERNARDICA PAVLAKOVIĆ  SDP  NADA JAKOVINA  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
54 NOVI RETKOVEC,
OŠ RETKOVEC, ALEJA JAVORA 2
IVAN SLAVIČEK    BONITA SLADOLJEV    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
SLAVKO STRANSKI  HDZ  ANICA ŠARIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
FRANJO JOZIĆ  HDZ  HELENA DUBINKO  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
DANICA PLEČKO  SDP  DEJAN BUDEK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
ŠTEFICA SKENDERIJA  SDP  VLADIMIR HOLJEVAC    4. ČLAN / ZAMJENIK  
55 NOVI RETKOVEC,
OŠ RETKOVEC, ALEJA JAVORA 2
DOMAGOJ POLJAK    MIRAN PERIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
JOSIP KVESIĆ  HDZ  KRISTINA JEIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MARIJA JEIĆ  HDZ  IVAN KALEB  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
MARIJA REĐEP  SDP  ZVONKO BUDEK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
IVANA VAHTARIĆ  SDP  RUŽA HOLJEVAC    4. ČLAN / ZAMJENIK  
56 NOVI RETKOVEC,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, ULICA BREZA 26
PERO ŠAKO    MATEO DAMJANOVIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
ŽELJKO ŠČURIĆ  HDZ  IVICA LELJAK  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
JOSIP VRBEC  HDZ  KREŠIMIR ILIJA KRNDELJ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
IVAN RAZUM  SDP  SLAVKO LJUBIČIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
KREŠIMIR LOVRIĆ  SDP  MARIJA ILIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
57 STARI RETKOVEC,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, I. RETKOVEC 2A
NENAD NOVAK    VLADIMIR RADIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
JURO ŠOKČEVIĆ  HDZ  DOMAGOJ GUNJINA  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MARKO ŠOKČEVIĆ  HDZ  MATILDA KASUNIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
KLAUDIJA EŠEGOVIĆ  SDP  HRVOJE MAČEK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
SANDRA GUSAK  SDP  MANUELA ILIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
58 30. SVIBNJA 1990.,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, VINODOLSKA 23
BRANKA BOTKOVIĆ    TINA BORKO    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
IVAN KRPAN  HDZ  PETRA VUČEMILOVIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
IGOR PALIĆ  HDZ  ROBERT PERŠUN  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
DRAŽEN DERGEZ  SDP  ZVONIMIR KAUF  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DANIJEL FIŠTREK  SDP  MILAN BRKIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
59 30. SVIBNJA 1990.,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, VINODOLSKA 23
RUŽICA LAH    KATA KUTLEŠA    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
VESNA KLARIĆ  HDZ  NIKOLA PENIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
DRAGAN SIMIĆ  SDSS  DENIS KUNŠTEK  HDZ  2. ČLAN / ZAMJENIK  
BRANIMIR DUVNJAK  SDP  DRAŽEN KOVILJČIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
JOSIP HODAK  SDP  ALBINA BENČEC  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
60 30. SVIBNJA 1990.,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, VINODOLSKA 23
ANA LAH    BISERKA NEŽIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
HRVOJE NEKIĆ  HDZ  TOMISLAV KOVAČIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
SANDRA KOVAČIĆ  HDZ  IVA PAVLOVIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
SLAVICA ŠKRILJEVEČKI  SDP  SNJEŽANA NEKRET  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
JOSIP BUKOVČAN  SDP  PETAR ROŠIĆ    4. ČLAN / ZAMJENIK  
61 30. SVIBNJA 1990.,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, VINODOLSKA 23
TOMISLAV KUKIĆ    MIRA SLAVIČEK    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
ROBERT PRIKRIL  HDZ  GORANKA PRIKRIL  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
IVAN JAKELIĆ  HDZ  MARKO PAVLOVIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
MAA-DOLORES UZUN  SDP  VLADIMIR JURGEC  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DRAŽENKA KOS JELEČANIN  SDP  MARIJAN ROGINIĆ    4. ČLAN / ZAMJENIK  
62 ADAMOVEC,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, KNEZA ADAMA 1
ZLATKO BEŠTAK    DARKO MEĐUREČAN    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MARTA GALIĆ  HDZ  PETAR FILIPČIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
VALENTINA BEŠTAK  HDZ  IVAN TUDEK  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
ANITA CULIFAJ  SDP  DAVIDE PALADA    3. ČLAN / ZAMJENIK  
IRINA VITEZ  SDP  SABINA MATIJAŠEC  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
63 BELOVAR,
VATROGASNI DOM BELOVAR, VARAŽDINSKA 36
DRAGICA MEĐUREČAN    ANDREA PRIMORAC    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MIRA BRKIĆ  HDZ  ZVONIMIR JUZA  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
ANKA JUZA  HDZ  ŽELJKO PODBREŽNJAK  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
PAULINA REBAK  SDP  TOMISLAV MIHALIĆ    3. ČLAN / ZAMJENIK  
ZLATKO MALJAK  SDP  ANJA MARIČIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
64 BLAGUŠA,
VATROGASNI DOM, BLAGUŠKA 63
IRVIN FILIPOVIĆ    DRAŽENKA KEZERIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
ZLATKO JUZA  HDZ  BRANKO LADAN  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
BRANKO ČERGAR  HDZ  ZLATA TUDEK  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
STJEPAN COMBAJ  SDP  DAMIR MILINKOVIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
IVANA IGRC PUŠKARIĆ  SDP  BRANKO TUDEK    4. ČLAN / ZAMJENIK  
65 BUDENEC,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, BUDENEČKA CESTA 20A
LJILJANA BUKAL    MIJO STIPIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MARIO ŠAREC  HDZ  MARKO PRLIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
DRAŽEN FUNDELIĆ  HDZ  IVANČICA CVETKO  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
ANA JEŽUTKOVIĆ  SDP  BISERKA FRLJAK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
PETRA TEPEŠ  SDP  NIKOLA BUBNJAR  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
66 CENTAR,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, KARLOVAČKA 2
TATJANA ROGINIĆ    LJILJANA BUKOVEC    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
STJEPAN KEZERIĆ  HDZ  INES PUHAN  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MIROSLAV LJUTIĆ  HDZ  ANA-MARIJA ĆUK  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
BORO ŠTRBIĆ  SDP  DAMIR GAŠPERT  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
STJEPAN LEVANIĆ  SDP  ROBERT ČERMAK    4. ČLAN / ZAMJENIK  
67 CENTAR,
PODRUČNI URED SESVETE, TRG DRAGUTINA DOMJANIĆA 4
IVAN ŠPOLJARIĆ    TOMISLAV PEŠTIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
JADRANKA KEZERIĆ  HDZ  ANITA PERKUŠIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
KRISTINA CAREK  HDZ  ZVONKO KULJI  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
IVKA JANČIĆ  SDP  MARKO VUKAS  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
BOŽIDAR POSAVEC  SDP  BORISLAV TOPALOVIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
68 CERJE-SESVETE,
VATROGASNI DOM, PODOLNICA 15
BRANKA ČALE    JOSIP STIPIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
IVANA MATKOVIĆ  HDZ  MIRKO MILOLOŽA  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
IVANA JULARIĆ  HDZ  TEA BIŠKUP  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
KRISTIAN MALČIĆ  SDP  MARIJA FRLJAK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
RENATO MALČIĆ  SDP  BARKA TEŠIĆ    4. ČLAN / ZAMJENIK  
69 DOBRODOL,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, DOBRODOLSKA CESTA 24
JURICA ERCEG    ĐURO-MIHAEL KEZERIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MARTIN GALIĆ  HDZ  VINKO KRNJAK  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MARKO GALIĆ  HDZ  MIRJANA HANŽIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
IVICA SAMEC  SDP  SILVIO PICEK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
SANJA CIGIĆ  SDP  IVAN BISTER  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
70 DRENČEC,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, ULICA SLOBODE 8
ZVONIMIR STIPIĆ    KRISTINA ČORKO    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
IVA PERIĆ  HDZ  SILVIJA LAŽETA  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
DAJANA ADŽIĆ  HDZ  KRUNOSLAV KAŠIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
STJEPAN KINDER  SDP  MARIO BURIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
ŽELJKO BOGOVIĆ  SDP  DIANA-ANĐA BONIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
71 DUMOVEC,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, VINKA SEDINIĆA 30A
IVAN ČRNEK    TVRTKO SENKOVIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
DIANA LOZANČIĆ  HDZ  IVAN ŠTABARKOVIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
JOSIP MAMIĆ  HDZ  SNJEŽANA BADOVINAC  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
LJUBICA RADMANOVIĆ  SDP  ANICA KOVAČEVIĆ ŠIMAGA  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
MONIKA STRELAR  SDP  DINKO DAMJANOVIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
72 ĐURĐEKOVEC,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, GLAVNA CESTA 35
JASMINKA BERTIĆ    MIROSLAV BOJNIČIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
JULIJA KNEZOVIĆ  HDZ  KRISTINA ZELJKO  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MARINA ČUTURIĆ  HDZ  ĐURO FIŠTER  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
IVAN PETLJAK  SDP  NIKOLINA KELEMINOVIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
ANICA BROZOVIĆ  SDP  JALŽA GALOVIĆ  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
73 GAJEC,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, STJEPANA VOJNOVIĆA 22
STJEPAN ŠEŠERKO    IVAN PRIMORAC    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
IVAN LABAŠ  HDZ  STJEPAN VRBAN  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
ŽELJKO ŠPANIĆ  HDZ  MARINA PODBREŽNJAK  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
ZVONIMIR BALJAK  SDP  LJUBICA BURIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
KRUNOSLAV KRALJ  SDP  MUHAREM HUSKIĆ    4. ČLAN / ZAMJENIK  
74 GAJIŠĆE,
OŠ SESVETE, IVANA GORANA KOVAČIĆA 19
MARIO BOLKOVAC    JASMINA KURTOVIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
HRVOJE LACKO  HDZ  IVANA MILOLOŽA  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
IRENA POSAVEC  HDZ  MIRKO MIKLEČIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
DRAGANA GATARIĆ  SDP  MARINA GOVORČIN  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
JELENA KOVAČIĆ  SDP  KATARINA ŠPANČIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
75 GAJIŠĆE,
OŠ SESVETE, IVANA GORANA KOVAČIĆA 19
MARIJA BABIĆ    DANIJELA VUGLAČ EŠEGOVIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
JADRANKA KOVAČIĆ  HDZ  PETAR JANKOVIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
GORAN LIPAVIĆ  HDZ  NADA CVETKO  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
KSENIJA BOROVIĆ  SDP  MARICA KUPREŠAK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DAMIR JURINJAK  SDP  IVAN PLUŠČEC  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
76 GAJIŠĆE,
OŠ SESVETE, IVANA GORANA KOVAČIĆA 19
NIKOLINA PAŠALIĆ    MARIJA BERIŠIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
ANA GALIĆ  HDZ  DANIJELA DEDIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MARIJA TOKIĆ  HDZ  MATIJA PEKČEC  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
ŠTEFICA KADRIBAŠIĆ  SDP  IVANA KUPREŠAK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
MILKA MARKOVIĆ  SDP  ANKICA PLUŠČEC  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
77 GAJIŠĆE,
OŠ SESVETE, IVANA GORANA KOVAČIĆA 19
KAROLINA KIPSON    MAJA SALAR    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
ANGELA ŠOLJIĆ  HDZ  MILENKO ŠOLJIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MATEA KOVAČIĆ  HDZ  STJEPAN BOGDANIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
MARKO NOVOSELAC  SDP  SANDI GOVORČIN  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
NADA ŠANTEK  SDP  ROBERT MAJOR    4. ČLAN / ZAMJENIK  
78 GAJIŠĆE,
OŠ SESVETE, IVANA GORANA KOVAČIĆA 19
ZLATAN PETROVIĆ    MARTINA MIKULJAN    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
LUCIJA JUROŠ  HDZ  MARA JUROŠ MORALIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
IVANA KOVAČIĆ  HDZ  KATA ZLATEC  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
VELJKO PEROVIĆ  SDP  KSENIA ŠAGUD  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
ANTE PEZO  SDP  DAMIR PRUGOVEČKI    4. ČLAN / ZAMJENIK  
79 GAJIŠĆE,
OŠ SESVETE, IVANA GORANA KOVAČIĆA 19
DRAGO JAKIĆ    JELENA KARAČIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MIRA LEKO  HDZ  IVANA JUROŠ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
ANITA JERKOVIĆ  HDZ  ZLATKO BUKAL  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
SINIŠA MERĆEP  SDP  DOROTEA RADOŠ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
JADRANKA MARTINEZ  SDP  SREĆKO DONČEVIĆ    4. ČLAN / ZAMJENIK  
80 GLAVNICA DONJA,
VATROGASNI DOM, GLAVNIČKA CESTA 23A
MARIO DOLČIĆ    RUŽICA MESEC    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MLADEN BUKAL  HDZ  DUBRAVKA VIDEK  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
KATARINA MARKOV  HDZ  MILKA BUKAL  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
MARIJA LONČAR  SDP  ANA KOZJAK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
IVICA ĐONDRAŠ  SDP  VID TOMORAD    4. ČLAN / ZAMJENIK  
81 GLAVNICA GORNJA,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, GAJEVA 60
DIANA BABIĆ    MIRICA KAŠNAR    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
BRANKA SOLDO  HDZ  IVAN KAŠNAR  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
KATARINA PAJ  HDZ  ŽELJKA MARKOVIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
VJEKOSLAV PANDEK  SDP  KATA POPOVIĆ  HSU  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DRAGO MLINAREK  SDP  ANA MARUNA  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
82 GLAVNIČICA,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, GLAVNIČICA 6
TOMISLAV PURETIĆ    MLADEN PURETIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MARKO ŠKRNIČKI  HDZ  ALEN ŠKRNIČKI  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
DRAŽEN PETRAK  HDZ  KSENIJA ŽULJ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
FRANJO PIŠKUR  SDP  VLADO VLAJIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
MARINA ŽALAC  SDP  MARTINA BUBNJAR  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
83 GORANEC,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, KAMENŠČICA 4
IGOR ŠEBEK    RUDOLF ŠEBEK    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
KATARINA BEŠTAK PAJ  HDZ  MARIJA DUJMOVIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
BRANKO PAJ  HDZ  DARIO ŠALIN  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
TOMISLAV PUKŠEC  SDP  OLGA MIHANIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
FRANJO KOMIN  SDP  FRANJO MLINARIĆ  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
84 JELKOVEC,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, FILIPOVIĆEVA 2
LJILJANA PIRIN    BRANKO CIKOVIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
IVAN ROGIĆ  HDZ  TIHOMIR BOŽIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MIJO BABIĆ  HDZ  MIJO FILIPOVIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
ZVONKO VUČKOV  SDP  MELITA CRNADAK  HSU  3. ČLAN / ZAMJENIK  
LJILJANA BALDAŠ  SDP  IVICA DAJAKOVIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
85 JESENOVEC,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, JESENOVEČKA CESTA 31
IVANA VUGER    TOMISLAV KUHAR    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
TOMISLAV MATOIC  HDZ  TOMISLAV BALŠIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
JOSIPA KRNJAK  HDZ  SNJEŽANA STARJAČKI  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
MIRICA MATOIC  SDP  DUŠICA GRAOVAC  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DAVOR ČUHNIL  SDP  AUGUSTIN MILOŠ  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
86 KAŠINA,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, CESTA IVANA MAŽURANIĆA 47
JOSIP KAŠNAR    NADA SALOPEK    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
IVO BARBARIĆ  HDZ  DUBRAVKO MALJAK  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MARIJANA LABAŠ  HDZ  KATA LISAK  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
STJEPAN LEŽAIĆ  SDP  VALENTINA SERDAR    3. ČLAN / ZAMJENIK  
ANKICA LEŽAIĆ  SDP  ANĐELKO ŽIVKOVIĆ  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
87 KAŠINA,
VATROGASNI DOM, CESTA IVANA MAŽURANIĆA 152
IVAN ARALICA    VERICA SENJIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MIRA ZENKO  HDZ  KRISTIJAN NOVOSEL  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
JELENA BARBARIĆ  HDZ  TOMISLAV RAC  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
GORDANA STRADOVNIK  SDP  STJEPAN ROGINIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
JADRANKA NOVOSELEC  SDP  RAMADAN ALIMANOVIĆ  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
88 KAŠINSKA SOPNICA,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, RUMAŠČICA 5
NENAD SLADOLJEV    MARINA SENJIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
IVAN COMBAJ  HDZ  BRANKO PODGORSKI-BLAŽAK  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
TOMISLAV BARBARIĆ  HDZ  VIŠNJA BARIČEVIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
IVAN MALJAK  SDP  ROBERT ROGINIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
KAJA MARIĆ  SDP  NIKOLA GRABAREVIĆ  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
89 KOBILJAK,
VATROGASNI DOM, KOBILJAČKA CESTA 75
KATARINA IVANČIĆ    MARIJA ŠPANIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MAJA RADE  HDZ  IVANA TOPIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
ILIJANA ČALUŠIĆ  HDZ  JOZO REŠTEGORAC  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
GABRIJELA BROZ  SDP  ZDENKO MAJER  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DARKO TEŽAK  SDP  PETRA PENAVA  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
90 KOBILJAK,
VATROGASNI DOM, KOBILJAČKA CESTA 75
PAMELA MILETIĆ    TOMISLAV ŠARAVANJA    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
LJUBA FILIPOVIĆ  HDZ  IVAN FERENČAK  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
ANKICA MIČEVIĆ  HDZ  DRAGICA PLAVETIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
STJEPAN ŠPIGELSKI  SDP  MILICA GAŠPERT  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
NIVES STIPČIĆ GOSTOVIĆ  SDP  KATICA DAMJANOVIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
91 KRALJEVEČKI NOVAKI,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, MESCI 24
NIKOLINA FRIŠČIĆ    MARTINA VOUK    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
JOSIPA KNEZ  HDZ  ERENA KNEZ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
KATA KNEZ  HDZ  SANITA MIKLAUŽIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
KATICA PEŠEC  SDP  KATARINA ČALIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DRAGICA JAKŠIĆ  SDP  MIRELA ARELIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
92 KUČILOVINA,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, KUČILOVEČKA CESTA 52
ZDENKO PAVLJAK    ANDREA BLAŽINOVIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
FRANJO BARIČEVIĆ  HDZ  ŽELJKO PUKŠEC  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
STJEPAN BLAŽINOVIĆ  HDZ  IVICA BLAŽINOVIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
SLAVKO BENČEC  SDP  STJEPAN VAJDIĆ  HSU  3. ČLAN / ZAMJENIK  
PREDRAG GOSTOVIĆ  SDP  RUŽICA ZGLAVNIK  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
93 LUKA,
OŠ LUKA-GLAVNI ULAZ, OTONA IVEKOVIĆA 16
MARIAM SAMARA    MARTINA MAČEK    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MAJA GRDIĆ  HDZ  ZLATKO PENAVA  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MIRA OGNJAN  HDZ  MIRJAN GAŠPAROVIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
SILVIJA VUGLAČ RANTEŠ  SDP  MIRELA RUKAVINA  HSU  3. ČLAN / ZAMJENIK  
SILVESTAR VUGLAČ  SDP  IVA MARKOVIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
94 LUKA,
OŠ LUKA-GLAVNI ULAZ, OTONA IVEKOVIĆA 16
MARWAN SAMARA    SUZANA MAČEK    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
VICE MORIĆ  HDZ  SLAVKO LONČAR  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
JOSIP ŠOSTERA  HDZ  DARKO ŠTURLIĆ TUPEK  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
ELENA NOVAK  SDP  MAJA GAŠPERT  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
MAJA GLIBO  SDP  BISERKA RELJIĆ    4. ČLAN / ZAMJENIK  
95 LUKA,
OŠ LUKA-GLAVNI ULAZ, OTONA IVEKOVIĆA 16
IVANKA HALIMI    MARTINA BARIŠIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
ANTE DŽOLAN  HDZ  TOMISLAV ĆALETA  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
VEDRANA ČAJIĆ  HDZ  VALENTINA GLOJNARIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
ZRINOSLAV RANTEŠ  SDP  ŽELJKA GAŠPERT  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
IVAN JELEČKI  SDP  DENIS RELJIĆ    4. ČLAN / ZAMJENIK  
96 LUŽAN,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, AUGUSTA ŠENOE 46
VESNA PERKOVIĆ    KATARINA JOLIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
DARKO VOŠĆAK  HDZ  BRANKO KEFEČEK  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
DRAGAN ŽUPAN  HDZ  MARTINA MAJER  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
VLADIMIR PISAČIĆ  SDP  MAJA FILIPOVIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
STJEPAN POGAČIĆ  SDP  DAVORKA ALILOVIĆ    4. ČLAN / ZAMJENIK  
97 MORAVČE,
VATROGASNI DOM, PRIGORSKA 88
MIRJANA KUNJKO    DANIJEL BENKO    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
DRAGUTIN BAHLEN  HDZ  KREŠIMIR BENKO  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
IVAN BENKO  HDZ  DENIS ĐURKAN  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
BRANKO FRLJAK  SDP  GORDANA MARUŠIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
VIŠNJA BUNTAK  SDP  MARKO RIMAC  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
98 NOVI JELKOVEC,
DJEČJI VRTIĆ "EN-TEN-TINI", 144. BRIGADE HRVATSKE VOJSKE 8
JOSIP RADOŠ    MIRJANA RADIŠIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
ŽELJKO DODIG  HDZ  IVAN MARKULIN  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
JOSIP KOMŠO  HDZ  ŽELJKA KRAMAR  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
ROLAND MIKANOVIĆ  SDP  SANJA KELEMINOVIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DALIBORKA NOVKOVIĆ  SDP  ROBERTO ŠKOFIĆ    4. ČLAN / ZAMJENIK  
99 NOVI JELKOVEC,
DJEČJI VRTIĆ "EN-TEN-TINI", 144. BRIGADE HRVATSKE VOJSKE 8
JELENA MILETIĆ    DOMINIK BRAJKOVIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
JASNA BIČANIĆ  HDZ  MARKO GALETIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
ANKICA BOJČIĆ  HDZ  KRISTINA ŽULJ PRLIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
SABIT KRASNIČ  SDP  SLAVICA MAJER  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DALIBOR DVORNY  SDP  ZORAN BIONDIĆ    4. ČLAN / ZAMJENIK  
100 NOVO BRESTJE,
OŠ BRESTJE, ULICA POTOČNICA 8
SANJA CIKOVIĆ ARNAUT    TAMARA PERIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
TOMISLAV ŠIMUNAC  HDZ  LJERKA SLAVIČEK  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
STJEPAN SLAVIČEK  HDZ  IVAN GLIVAR  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
ANTON HAN  SDP  IVAN KUPREŠAK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
STAŠKA BARIĆ  SDP  IGOR BADANJAK  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
101 NOVO BRESTJE,
OŠ BRESTJE, ULICA POTOČNICA 8
ALEN ARNAUT    IVICA KOLAR    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
GLORIA MOLAK  HDZ  GABRIJELA KROG  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
KREŠO SLAVIČEK  HDZ  KSENIJA ŠTURLIĆ-TUPEK  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
IVAN PUSTAK  SDP  MATEJ ILIJAŠ    3. ČLAN / ZAMJENIK  
JURICA JUG  SDP  BRANIMIR VUKOJEVIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
102 NOVO BRESTJE,
OŠ BRESTJE, ULICA POTOČNICA 8
IVA PATRON    SANJA KOLAR    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
ANA DUJMOVIĆ  HDZ  MARIJA KROG  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
GABRIJELA SLAVIČEK  HDZ  EMIL SKLENA  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
MIRELA GREGURIĆ  SDP  VEDRAN ČERMAK    3. ČLAN / ZAMJENIK  
MARKO BOGDAN  SDP  DRAGUTIN SEVER  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
103 PARUŽEVINA,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, PARUŽEVINSKA CESTA 34
MARIJA RANEC-NOVAK    MARINA DOLČIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
PETRA SLIŠKO  HDZ  IVAN HRANJEC  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
VITOMIR BOŠNJAK  HDZ  ANJA SEDIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
MARIJAN ROS  SDP  MIRA PICEK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
ZLATKO BUNTAK  SDP  BRANKO BERTOVIĆ    4. ČLAN / ZAMJENIK  
104 PLANINA DONJA,
VATROGASNI DOM, ULICA 9. MAJA 1
ANKA BARUN    KRISTINA ROGINIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
STJEPAN GREGUREC  HDZ  MATEJA KLANJČEC  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
ZDRAVKO KLANJČEC  HDZ  VINKO PUKŠEC  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
DRAGUTIN DOMITROVIĆ  SDP  IVANA PULJIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DOMAGOJ KUČKO  SDP  MARIJAN MALJAK    4. ČLAN / ZAMJENIK  
105 PLANINA GORNJA,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, SESVETSKA 19
MARICA SEDINIĆ    TEA MAĐARČEVIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
IVAN ŠUMIGA  HDZ  FRANJO IGRC  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MARIJAN PANDEK  HDZ  ANDRIJA ŠOKMAN  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
STJEPAN PANDEK  SDP  DUBRAVKO MALJAK    3. ČLAN / ZAMJENIK  
STJEPAN BENČEC  SDP  SUZANA ŽERAVICA  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
106 POPOVEC,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, STROSSMAYEROV TRG 1
ANKICA KOVAČIĆ    JELENA VLAŠIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
IVANA SLOVIAK  HDZ  MARIJO SLOVIAK  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
GOJKO ĆURKOVIĆ  HDZ  KRISTINA PODBREŽNJAK  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
LJILJANA FABIJANIĆ  SDP  LUCIJA FRLJAK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
HRVOJE HRŽICA  SDP  MIROSLAV BRNČIĆ  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
107 PREKVRŠJE,
PODRUČNA ŠKOLA PREKVRŠJE, PRIGORSKA 69A
MARIJANA SOLDO    SUZANA BARIČEVIĆ SOKOLOVIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
NATAŠA LAMBEVSKA  HDZ  NIKOLINA NOVOSEL  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
IVAN BALAN  HDZ  MIRJANA BASTALEC  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
ŽELJKO RUDAR  SDP  JADRANKA ROGINIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
HUGO LONČAR  SDP  IVAN ŽAKMAN  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
108 PREPUŠTOVEC,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, GLAVNA 2
MARIJA PAVLOVIĆ    LJERKA HRUŠKA    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
FRANJO BERTOVIĆ  HDZ  ŽELJKA BILIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
JOSIP HORVAT  HDZ  MARIJAN BAHLEN  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
NIKOLA BENČEC  SDP  DARKO ŽUNEC    3. ČLAN / ZAMJENIK  
VLADO CETIN  SDP  MILAN PASARIČEK  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
109 SESVETSKA SELA,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, GLAVNA 74
MARIJA LATINČIĆ    TOMISLAV STOJANOV    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
JOZO KNEZ  HDZ  MATEJ KNEZ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
LINO MEZAK  HDZ  TVRTKO KOLARIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
KRISTIJAN GRĐAN  SDP  VESNA PAVLOVIĆ    3. ČLAN / ZAMJENIK  
KATICA ŠARIĆ  SDP  DUBRAVKA BARIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
110 SESVETSKA SELA,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, GLAVNA 74
NINOSLAV TOMAŠEVIĆ    ARIJANA STOJANOV    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MARICA LATINČIĆ  HDZ  ANĐELKA BONIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
JADRANKA PAVIĆ  HDZ  BRANKO BELOŠEVIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
IVAN NET  SDP  TIHANA BOŽIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
SILVIJA NET  SDP  MARIJA ILIJAŠ    4. ČLAN / ZAMJENIK  
111 SESVETSKA SELA,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, GLAVNA 74
DALIBOR TOMAŠEVIĆ    ANĐELKO ORAČ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
INES ANTOLOVIĆ  HDZ  TIHANA DRMIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MILICA DRMIĆ  HDZ  ŽELJKO KAIN  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
TOMISLAV MIKOLAVČIĆ  SDP  IRENA ĐURINEC  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DANIJELA MIKOLAVČIĆ  SDP  BARICA ČIŽMEK  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
112 SESVETSKA SELNICA,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, SELNIČKA 69
ZORAN ŠPEHAR    MIROSLAV ČAPALIJA    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
LEA HABULIN  HDZ  JOSIPA SOLDO  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
IVAN MILIČEVIĆ  HDZ  PETAR HODAK  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
TEA KRIŽAN  SDP  NADA LOVRIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
IVANA ZIRDUM  SDP  STJEPAN FABIJANIĆ BOFANEC  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
113 SESVETSKA SOPNICA,
OSNOVNA ŠKOLA SESV.SOPNICA, SOPNIČKA 69
MARIJA BILIĆ    ANITA MIŠKIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
BRANKICA PLEŠA  HDZ  IGOR CVRK  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
IVAN PLEŠA  HDZ  AMALIJA PRELEC  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
ERNA TRSLIĆ  SDP  KREŠIMIR KNEŽEVIĆ    3. ČLAN / ZAMJENIK  
NEDELJKO TRSLIĆ  SDP  BRANKA STUDEN  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
114 SESVETSKA SOPNICA,
OSNOVNA ŠKOLA SESV.SOPNICA, SOPNIČKA 69
JELENA BILIĆ    VLASTA HEHET    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
DRAGICA PAPAK  HDZ  DUNJA JURIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
ALOJZ TOJČIĆ  HDZ  JADRANKA GAŠPAROVIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
DRAGANA ŠIMIĆ  SDP  MIHAEL FILIPOVIĆ    3. ČLAN / ZAMJENIK  
EKREM BAJRIĆ  SDP  VLADICA GAK  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
115 SESVETSKI KRALJEVEC,
OŠ SESVETSKI KRALJEVEC, ŠKOLSKA 10
TOMO DOLČIĆ    RUŽA MILETIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MELISA MALKOČ  HDZ  JOZO KURIDŽA  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
MATEJA RADIĆ  HDZ  IVAN PLATUŽIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
BRANKICA KRANJČEC  SDP  HRVOJE BLAŽEVIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
TIHOMIL SORIĆ  SDP  JASNA HADARI  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
116 SESVETSKI KRALJEVEC,
OŠ SESVETSKI KRALJEVEC, ŠKOLSKA 10
ANITA BOCAK    MIHAELA HERJAVIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
JANJA MAMIĆ  HDZ  IVAN BABIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
NIKOLA DŽAJA  HDZ  IVO ČIŽMEK  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
JADRANKA ČIZMIĆ  SDP  IVAN ŠULEKIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
KREŠO SEVER  SDP  KREŠIMIR ALILOVIĆ    4. ČLAN / ZAMJENIK  
117 SESVETSKI KRALJEVEC,
OŠ SESVETSKI KRALJEVEC, ŠKOLSKA 10
SARA HADŽI-BOŠKOV    JOSIP ADŽIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
SANJA DŽAJA  HDZ  ANTONELA RADIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
ANTE DŽAJA  HDZ  ZDENKO KOLIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
ŽELJKO KOTARSKI  SDP  ALENA ROSANDIĆ-VUJNOVIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
KATICA KASAP  SDP  DARKO ŠANTEK    4. ČLAN / ZAMJENIK  
118 SOBLINEC,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, SOBLINEČKA 66
DAMIR TOMURAD    MARIJA STIPIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
TOMISLAV BONIĆ  HDZ  IVICA GLADOIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
DARKO TUKAČ  HDZ  MLADEN PUKŠEC  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
MARTIN FRLJAK  SDP  ALOJZ GOLUBIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
MATIJA REBAK  SDP  MAJA BERNARDIĆ    4. ČLAN / ZAMJENIK  
119 STARO BRESTJE,
OŠ LUKA-SESVETE, OTONA IVEKOVIĆA 16
LJUBICA NOVAK    SANJA JELEČKI    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
SLADJANA BRIŠEVAC  HDZ  PETAR GLAVIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
TOMISLAV LEPUŠIĆ  HDZ  KATARINA MINDEK  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
GORAN MIHALIĆ  SDP  TOMO FERENČAK  HSU  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DANICA ŠPELIĆ  SDP  ŠTEFANIJA DŽAPO  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
120 STARO BRESTJE,
OŠ BRESTJE, ULICA POTOČNICA 8
KSENIJA TOME MLINARIĆ    IVICA ANTUNOVIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MARINA GRANIĆ  HDZ  VJEKOSLAV SALOPEK  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
JURICA GRDAKOVIĆ  HDZ  VLADO TURČIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
BRANKO KOVAČIĆ  SDP  GORDANA ANIĆ    3. ČLAN / ZAMJENIK  
ANA TUDIĆ  SDP  MIRA TOMANIĆ  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
121 STARO BRESTJE,
OŠ BRESTJE, ULICA POTOČNICA 8
MARIJA PEPIĆ    BOSILJKA GRGURIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
IVANA SUBAŠIĆ  HDZ  MONIKA ŠUŠKOVIĆ-MIHIČEK  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
TOMISLAV VUČKO  HDZ  KREŠIMIR PRLIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
MARIJA KLOBUČAR  SDP  TINA KRALJEVIĆ    3. ČLAN / ZAMJENIK  
PAVE ŠPELIĆ  SDP  KATICA BIONDIĆ  HSU  4. ČLAN / ZAMJENIK  
122 ŠAŠINOVEC-ŠIJA VRH,
PROSTORIJE VATROGASNOG DOMA ŠAŠINOVEC, IVANA GRANĐE 75
ANA ŠIKUTEN    MLADEN NUJIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
IVANA MARKIĆ  HDZ  MARIJA RAKO  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
DANIJELA ŠTABARKOVIĆ  HDZ  KRISTIJAN ŽUPANČIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
DAMIR SOKOLIĆ  SDP  ZORAN KOS  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
ROBERT KEMFELJA  SDP  IVAN BONIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
123 ŠIMUNČEVEC,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, ŠIMUNČEVEČKA 12B
RUŽA KRIŽIĆ    NEVENKA SPAJIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
IVANA BRZICA  HDZ  IVA ZELJKO  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
IVANA LAZARIN  HDZ  TAMARA PRODANOVIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
KRISTINA POPOVIĆ  SDP  BLAŽENKA LEVAK  HSU  3. ČLAN / ZAMJENIK  
DAVOR POPOVIĆ  SDP  DANICA PERIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
124 VUGROVEC DONJI,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, AUGUSTA ŠENOE 51
IVANA MIKŠA    IVICA ROGINIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MLADEN MRDALJ  HDZ  ANTE OLUJIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
SLAVKO ĐURINEC  HDZ  MARIJO PAJNIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
BOŽENA PEROVIĆ  SDP  MARINELA BUNETA  HSU  3. ČLAN / ZAMJENIK  
MONIKA UROIĆ  SDP  NENAD ŽIGIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
125 VUGROVEC GORNJI,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, VUGROVEČKA 33
JASMINKA DOJČINOVSKI    DAMIR KOŠČEVIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
SLAĐAN TIKVIĆ  HDZ  OLIVER ILIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
JURE ČUTURA  HDZ  IVAN UROIĆ  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
DUŠANKA KARAŠIĆEVIĆ-VUGRINČIĆ  SDP  HRVOJE PICEK  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
GORDANA ŠENCAJ  SDP  IVICA VUKELIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
126 VURNOVEC,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, VURNOVEČKA 11
SAMER SAMARA    IVA NUJIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
MARIJAN DOLČIĆ  HDZ  IVAN ŠKANIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
TOMISLAV OBROVAC  HDZ  STJEPAN TOMAŠEK  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
MIJO PAVLOVIĆ  SDP  PAVE BURIĆ  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
IVAN ŽIŽAK  SDP  BLAŽENKA RIMAC  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK  
127 ŽERJAVINEC,
PROSTORIJE MJESNOG ODBORA, LJUDEVITA GAJA 27
DUBRAVKA FANJEK    VIŠNJA CIKOVIĆ    PREDSJEDNIK / ZAMJENIK  
SLAVKO ŠTABARKOVIĆ  HDZ  MARIJA MARKOVIĆ  HDZ  1. ČLAN / ZAMJENIK  
VESNA ŠTABARKOVIĆ  HDZ  JASENKO MAJER  HSS  2. ČLAN / ZAMJENIK  
KRUNOSLAV CAFUK  SDP  IVA ŠIKUTEN  HNS  3. ČLAN / ZAMJENIK  
PETRA MUNJAKOVIĆ  SDP  KREŠIMIR ALERIĆ  HSP  4. ČLAN / ZAMJENIK